Apie Dovre

Norvegija, Dovre regionas
Norvegija, Dovre regionas


DOVRE KROSNELIŲ IR ŽIDINIŲ TRADICIJA - RŪPESTINGAI PUOSELĖJAMA JAU NUO 1933-IŲJŲ METŲ
 

Dovre krosnelių ir židinių ugniakurų ištakos - žvarbios Norvegijos žiemos. Dovre gaminiai kiekvieną dieną įrodo savo išskirtinę kokybę ir patikimumą ir tai jau tęsiasi daugiau nei 89-erius metus!

 

Dovre yra atšiauraus klimato kalnų vietovė, esanti į šiaurę nuo Norvegijos sostinės Oslo. Norvegijoje Dovre prekės ženklas yra pripažintas kokybės ir tvirtumo simboliu.

 

Bėgant metams Dovre gaminiai užsitarnavo nepriekaištingą šildymo technologijų reputaciją. Šimtai tūkstančių žmonių džiaugiasi Dovre krosnelių ir židinių ugniakurų teikiama jaukia šiluma ir komfortu savo namuose. Džiugu, kad šią norvegišką tradiciją perėmė daugiau kaip 15,000 šeimų Lietuvoje!

 


Dovre kokybė yra daugiau nei dar vienas reklaminis šūkis

Dovre gaminių kokybė yra garantuota - visi Dovre židinių ugniakurai ir krosnelės atitinka griežčiausius saugumo, eksploatacinių savybių ir kenksmingų dalelių išmetimo standartus. Dovre gaminiai yra išbandyti ir sertifikuoti nepriklausomose laboratorijose Belgijoje, Nyderlandų Karalystėje, Norvegijoje ir Vokietijoje.

 


Ketus - Dovre žino kaip jį lieti

Aukščiausios rūšies ketus yra idealus šilumos laidininkas. Ketaus tvirtumas ir atsparumas aukštai temperatūrai yra geriausia Jūsų židinio ar krosnelės ilgaamžiškumo garantija. Dovre ketaus liejykla yra puiki savo srities žinovė!

 

Patys moderniausi gamybos procesai ir ypač smulkaus smėlio naudojimas liejiniuose užtikrina idealią gaminio formą ir nepriekaištingą paviršiaus kokybę.


Liejyklai svarbiausia - nepriekaištinga kokybė

Nuo pat naujos ir modernios liejyklos Belgijoje pastatymo 1981 metais Dovre palaipsniui užsitarnavo labai patikimo gamintojo reputaciją ir išsaugojo ją iki pat šių dienų.

 

Aukštas gamybos procesų automatizavimo lygis liejykloje įgalino Dovre gaminti didelį plonasienių liejinių, sveriančių iki 30 kg, kiekį. Dovre židiniai ir krosnelės pasižymi ypač tolygiu paviršiumi ir preciziškais matmenimis.

 

Dovre užtikrina puikią kokybę. Dovre gamybinę bazę sudaro moderniausius įrengimus turinčios dirbtuvės, pažangus lakštinio plieno gamybos cechas ir dideli gaminių surinkimo, padengimo emaliu ir pakavimo padaliniai.

KODĖL DOVRE?

Milijonai žmonių visame pasaulyje bei 15 000 šeimų Lietuvoje jau pasirinko ir džiaugiasi Dovre - ir tam yra svarios priežastys...

DOVRE PATARIMAI

Kai renkatės krosnelę ar židinį, pravartu atkreipti dėmesį ne tik į šildymo įrenginio dizainą, bet ir atsakyti į keletą svarbių klausimų...

KUR ĮSIGYTI?

Dovre gali pasigirti plačiu profesionalių atstovų, puikiai išmanančių visas klientų aptarnavimo subtilybes, tinklu Lietuvoje...